Nůž "ČERVENÉ BARETY"

 
 

Nůž vyrobený na počest všech těch vojáků, kteří prošli náročnou službou u výsadkových jednotek a na službu u výsadku a červený baret se ctí a patřičnou láskou.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Cena 4 131,40 Kč bez DPH
4 999 Kč    
Kategorie Nože
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
 

! Důležité informace - čtěte až do konce !

Specifikace nože "ČERVENÉ BARETY"

- nůž se speciální barvou ručky RAL č. 3004, čepel nože je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli Böhler N690 s tvrdostí 57 - 59 HRc. Pohledová i zadní strana čepele viz přiložený obrázek.

- kožené pouzdro z přírodní kůže s vyraženým znakem ČERVENÝCH BARETŮ o průměru 4,5 cm. Mosazné otočné nýty, červené nitě na obšití, pouzdra budou číslovaná pořadovým číslem nože

- nůž ČERVENĚ BARETY se bude nabízet jak v originální papírové krabičce, tak i ve dřevěné kazetě. Dřevěnou kazetu bude možno doobjednat samostatně cca za měsíc. Na víku kazety bude znak ČERVENÝCH BARETŮ + vložený certifikát. Certifikát bude součástí balení. Zájemci o tuto kazetu musí provézt samostatnou objednávku dřevěné etue, která bude spárována s objednávkou nože. Objednávat můžete v sekci doplňky.  U objednávky dřevěné etue budete uvádět platba převodem, osobní převzetí. Kazeta bude přiřazena k objednávce nože a buď zaslána společně s nožem na uvedenou adresu a přes zvoleného dopravce určeného objednávkou nože nebo osobně k osobnímu převzetí na prodejně společnosti v Prostějově či na pochodu 22.6.2024. Kazeta ještě není vyrobena a její cena není stanovena. Na objednávku nože nemá vliv. Papírová krabička je součástí ceny nože.

- Certifikát bude vždy součástí balení. Do poznámky v objednávce uveďte hodnost, titul jméno a příjmení pro vypsání do certifikátu.

- nožů v tomto provedení bude vyrobeno celkem 200 kusů.  Zájemci o nůž platí předem na účet společnosti SM PARAPRESENT s.r.o.. Po objednávce a provedené platbě Vám bude zaslána zálohová faktura. Na dobírku nože nebudeme zasílat. Nože budou vyrobeny do 10. června. Po tomto datu bude průběžně zahájena distribuce nože a vystavena řádná faktura. Vzhledem k přípravě 11. ročníku pochodu mějte prosím strpení. Bude to náročné období. Vždy rádi odpovíme na Vaše dotazy.

- nůž bude možno vyzvednout i osobně 22. června na 11. ročníku pochodu "Po stopách 22. výsadkové brigády", který ponese název právě po jedenáctém veliteli VÚ 8280 Prostějov Ondreji Páleníkovi, alias "HOMBRE". V případě osobního převzetí na pochodu uveďte tuto skutečnost do poznámky v objednávce.

Objednat můžete maximálně 2 ks nožů na osobu.